Zbožňuju svůj blog...

16. srpna 2016 v 20:07 | Tabby |  +Moje osůbka+
No... Nazdárek... je tu někdo? :D

Já vím, že to asi není moc k smíchu a když se podívám na datum posledně přidaného článku tak mi vrtá hlavou jestli mě náhodou někdo nepráskl po hlavě... Ale... KRUCIPÍSEK to je ale doba!

Vůbec mi nejde do hlavy kde se ten čas vytratil. Když jsem naposledy otevřela tabby.blog.cz a ze záhlaví na mě pomrkávali reklamy nepoužívaného blogu tak mi to nějak stáhlo kaďák hrůzou... Co kdyby mi blog zrušili?

Asi bych to těžce rozdejchávala. V dobách mé "rozbouřené" puberty to bylo to jediné co mě udržovalo na tenké lince příčetnosti a bláznovství (muhahaha). Chybí mi ty časy, kdy jsem měla čas číst knížky, psát fanfiction a pletichařila s ostatníma blogařkama. A věřím tomu, že kdybych se vrátila v čase a řekla mému tehdejšímu já jak se věci mají právě teď, asi bych vybrala tu nejtlustší knihu v knihovně a zadupala sama sebe do země.

Smutné je, že k tomu ani nemám pořádnou výmluvu (teda když nepočítám to věčně na nervy lezoucí obměňování z-y když píšu, jelikož jsem zvyklá na anglickou klávesnici z práce, takže co druhé slovo musím opravovat - jako třeba kdzy... jo a nesmím zapomenout na to, že tlačítko m taky nefunguje, takže pokaždé když potřebuju napsat m musím stlačit CTRL+V ale to jsou detaily)... Jsem lenoch a raději jdu spát po práci než abych zapnula laptop, zavolala mámě alespoň jednou za měsíc nebo byla v kontaktu se světem.

No snad najdu dostatek sil na to abych začala znovu psát a číst.... Alespoň pro sebe. Protože tak jsem začínala a nechci v tom nikdy skončit...

Vaše Tabby
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enny Enny | 17. srpna 2016 v 0:11 | Reagovat

Rok a pul. Styd se, HOLOTO! :-D  :-D  :-x

2 Tabby Tabby | 17. srpna 2016 v 0:15 | Reagovat

Shhhhh neupozorňuj na ten ohavný fakt :D 8-O

3 Blanch Blanch | Web | 4. března 2017 v 3:04 | Reagovat

Občas i je, čtu si tvé historky z natáčení, ale většinou na mobilu, tak se mi nechce psát komentáře, honto ni gomen ne! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Postavy obsažené v povídkách tohoto blogu jsou majetkem JKR, autorky ságy Harryho Pottera.
Duševní vlastnictví překladu různých jmen, názvů a míst patří bratrům Medkovým, kteří tuto ságu
přeložili do češtiny.
TOPlist